Attending Artists Back to Fair

  • Autumn Aslakson

    Ceramics

    Booth: 063

  • Stan Baker

    Ceramics

    Booth: 016

  • Suzanne Beavis

    Jewelry

    Booth: 050

  • Douglas Brinks

    Wood

    Booth: 015

  • Linda Buck

    Ceramics

    Booth: 060

  • Linda Chamberlain

    Mixed Media

    Booth: 044

  • Jackie Cohan

    Jewelry

    Booth: 019

  • Nancy Cooper

    Jewelry

    Booth: 033

  • John Denis

    Sculpture

    Booth: 045

  • Renate Favour

    Jewelry

    Booth: 017

  • Jennie Ferwerda

    Drawing

    Booth: 061

  • Ann Marie Fischer

    Mixed Media

    Booth: 035

  • Richard Franz

    Drawing

    Booth: 031

  • Judy Goskey

    Jewelry

    Booth: 041

  • John Gulyas
    Maryann Posch

    Jewelry

    Booth: 066

  • Susan Hamady

    Painting

    Booth: 010

  • Ruth Heginbottom

    Mixed Media

    Booth: 058

  • Humberto Hernandez

    Jewelry

    Booth: 013

  • Leigh Hollmann

    Fiber/Fabric

    Booth: 042

  • Paul Christopher James

    Photography

    Booth: 014

  • Lori Kammeraad

    Metals

    Booth: 018

  • Antoni Kozlowski

    Jewelry

    Booth: 030

  • Rowan Leithauser

    Fiber/Fabric

    Booth: 073

  • Barb Mason

    Jewelry

    Booth: 064

  • Atticus McFadden-Keesling

    Metals

    Booth: 043

  • Carrie Mickey

    Fiber/Fabric

    Booth: 048

  • Janice Moore
    Rick Moore

    Glass

    Booth: 070

  • Richard Morgan

    Sculpture

    Booth: 072

  • William Nardin

    Wood

    Booth: 046

  • Deborah O'Keefe

    Mixed Media

    Booth: 034

  • Cathy Rickman

    Photography

    Booth: 057

  • Tia Riva

    Mixed Media

    Booth: 029

  • Janet Rubenstein

    Jewelry

    Booth: 059

  • Jennifer Rutherfird
    Tracy Rutherford

    Metals

    Booth: 027

  • Michael Shael

    Ceramics

    Booth: 065

  • Duane Scherer

    Mixed Media

    Booth: 049

  • Ron Schmidt
    Bob McPherson

    Metals

    Booth: 067

  • Victor Sergent

    Wood

    Booth: 036

  • Sonja Sheriff

    Jewelry

    Booth: 037

  • Court Smith

    Digital Art

    Booth: 062

  • Benjamin Symons
    Laura Symons

    Ceramics

    Booth: 047

  • Carolyn White

    Photography

    Booth: 028

  • Gary Willcock

    Sculpture

    Booth: 012

  • James Williams

    Painting

    Booth: 040

  • Jerry Yang

    Fiber/Fabric

    Booth: 032