Attending Artists Back to Fair

  • Glenna Adkins

    Mixed Media

    Booth: 086

  • Joseph Aldini

    Photography

    Booth: 117

  • Troy Anderson

    Sculpture

    Booth: 001

  • Kim Arden

    Jewelry

    Booth: 026

  • James Ardis

    Mixed Media

    Booth: 119

  • Skeeter Aschinger

    Mixed Media

    Booth: 095

  • Autumn Aslakson

    Ceramics

    Booth: 037

  • Stan Baker

    Ceramics

    Booth: 020

  • Cheryl Baker

    Digital Art

    Booth: 045

  • Carla Bank

    Painting

    Booth: 168

  • Melissa Banks

    Jewelry

    Booth: 105

  • Billie Barthelemy

    Fiber/Fabric

    Booth: 104

  • Corey Bechler

    Ceramics

    Booth: 059

  • Sara Beck
    Craig Roderick

    Photography

    Booth: 108

  • David Berari
    Pamela Berari

    Sculpture

    Booth: 132

  • Carole Berhorst

    Ceramics

    Booth: 120

  • Julie Billups

    Jewelry

    Booth: 094

  • Kristine Bolhuis

    Jewelry

    Booth: 083

  • Angela Bond

    Painting

    Booth: 066

  • John Boyett

    Glass

    Booth: 090

  • Deborah Brawley

    Fiber/Fabric

    Booth: 131

  • Stephen Breinager

    Metals

    Booth: 113

  • Donna Burstein

    Painting

    Booth: 107

  • Brian Campbell

    Wood

    Booth: 088

  • Dan Carmichael

    Sculpture

    Booth: 143

  • Andy Carter

    Wood

    Booth: 028

  • Michael Colter

    Photography

    Booth: 102

  • Nancy Cooper

    Jewelry

    Booth: 024

  • Christine Darragh

    Printmaking

    Booth: 169

  • Collyn DeBano

    Jewelry

    Booth: 007

  • Debbie Demyanovich

    Glass

    Booth: 109

  • Tim DePuydt

    Photography

    Booth: 158

  • Zhen Zhong Duan

    Painting

    Booth: 153

  • Leah Dziewit

    Fiber/Fabric

    Booth: 036

  • David Ellison

    Ceramics

    Booth: 027

  • Pamela England
    Frank Borelli

    Leather

    Booth: 146

  • Renate Favour

    Jewelry

    Booth: 021

  • Karl Feng

    Painting

    Booth: 074

  • Amy Ferguson

    Drawing

    Booth: 089

  • Ann Marie Fischer

    Mixed Media

    Booth: 152

  • Paul Fletcher

    Painting

    Booth: 016/017

  • Rua Francis

    Painting

    Booth: 014

  • Richard Franz

    Drawing

    Booth: 040

  • RC Fulwiler

    Digital Art

    Booth: 123

  • John Galbo

    Photography

    Booth: 161

  • Janice Garrett

    Photography

    Booth: 149

  • David Giandiletti
    Daniel Taylor

    Metals

    Booth: 018

  • Cheryl Grabski

    Fiber/Fabric

    Booth: 015

  • Jon Hecker
    Patricia Hecker

    Mixed Media

    Booth: 008

  • Ruth Heginbottom

    Mixed Media

    Booth: 127

  • Humberto Hernandez

    Jewelry

    Booth: 038

  • Drew Hine

    Glass

    Booth: 078

  • Edward Holland

    Photography

    Booth: 002

  • Leigh Hollmann

    Fiber/Fabric

    Booth: 134

  • Kyle Huntoon

    Wood

    Booth: 162

  • Paul Christopher James

    Photography

    Booth: 093

  • Chandra Jennings

    Mixed Media

    Booth: 103

  • Jesper Johansen

    Photography

    Booth: 126

  • Amy Johnson

    Jewelry

    Booth: 034

  • Jane Johnson

    Painting

    Booth: 133

  • Darren Jones

    Mixed Media

    Booth: 079

  • Ted July

    Wood

    Booth: 030

  • Angela Jungwirth

    Painting

    Booth: 112

  • Laurel Karnecki

    Jewelry

    Booth: 100

  • Conrad Kaufman

    Painting

    Booth: 057

  • Jan Kaulins

    Photography

    Booth: 139/140

  • Tracy Kehr
    Mike Kehr

    Glass

    Booth: 068

  • William Kent

    Wood

    Booth: 157

  • Marina Kontorina

    Painting

    Booth: 116

  • Jerry Krider

    Sculpture

    Booth: 135

  • John Krieger

    Sculpture

    Booth: 035

  • Kelsey Larsen

    Jewelry

    Booth: 165

  • Shelly Lawler

    Photography

    Booth: 155

  • Ryan Lawless
    Kaitlyn Lawless

    Ceramics

    Booth: 046

  • Tom Lazar

    Photography

    Booth: 101

  • Thomas LeGault

    Painting

    Booth: 160

  • David Lewis
    Brad Loker

    Wood

    Booth: 053/054

  • Smadar Livne

    Painting

    Booth: 012

  • Kathy Lochmann
    Dan Lochmann

    Mixed Media

    Booth: 159

  • Chris Maher

    Photography

    Booth: 064

  • Clare Malloy

    Mixed Media

    Booth: 164

  • Joe Mazzola

    Mixed Media

    Booth: 114

  • Atticus McFadden-Keesling

    Metals

    Booth: 003

  • Melvin McGee

    Painting

    Booth: 099

  • Justin McKenney
    Melanie McKenney

    Ceramics

    Booth: 115

  • Kirk Miller

    Glass

    Booth: 080

  • Janice Moore
    Rick Moore

    Glass

    Booth: 128

  • Kate Morgan

    Mixed Media

    Booth: 055

  • Richard Morgan

    Sculpture

    Booth: 170/171

  • Annette Morrin

    Jewelry

    Booth: 065

  • Kandy Myny

    Mixed Media

    Booth: 082

  • Richard Nelson

    Printmaking

    Booth: 022

  • Beth North

    Jewelry

    Booth: 136

  • Pam O'Hara

    Ceramics

    Booth: 151

  • Scott Olson

    Painting

    Booth: 163

  • Kelly O'Neill

    Metals

    Booth: 111

  • Mark Orr

    Sculpture

    Booth: 029

  • James W. Parker

    Photography

    Booth: 033

  • Brad Patterson

    Ceramics

    Booth: 098

  • Armando Pedroso

    Mixed Media

    Booth: 043

  • Kristin Perkins

    Jewelry

    Booth: 044

  • Vincent Pernicano

    Mixed Media

    Booth: 122

  • Patti Pfaendtner

    Mixed Media

    Booth: 039

  • Stephanie Pierson-Hutson

    Ceramics

    Booth: 147

  • Jack Pine

    Glass

    Booth: 145

  • Reza Pishgahi

    Sculpture

    Booth: 063

  • Annette Poitau

    Painting

    Booth: 092

  • George Raab

    Printmaking

    Booth: 069

  • Bruce Reinfeld

    Photography

    Booth: 084/085

  • Kim Rhoney

    Painting

    Booth: 025

  • Rommell Ricaurte

    Sculpture

    Booth: 096

  • Jesse Richard

    Printmaking

    Booth: 081

  • Matthew Richards

    Glass

    Booth: 138

  • Cathy Rickman

    Photography

    Booth: 067

  • Tia Riva

    Mixed Media

    Booth: 076

  • Barbara Rubright

    Fiber/Fabric

    Booth: 010

  • Leon Ruiz

    Painting

    Booth: 142

  • Peter Rujuwa

    Sculpture

    Booth: 154

  • Carol Ryan

    Painting

    Booth: 137

  • Duane Scherer

    Mixed Media

    Booth: 004

  • Carl Schneider

    Jewelry

    Booth: 110

  • Janet Searfoss

    Fiber/Fabric

    Booth: 075

  • Victor Sergent

    Wood

    Booth: 150

  • Andrew Shea

    Glass

    Booth: 125

  • Kathy Sheldon

    Mixed Media

    Booth: 087

  • Gregory Sipp

    Glass

    Booth: 056

  • Ryan Slattery

    Metals

    Booth: 072/073

  • Court Smith

    Digital Art

    Booth: 106

  • Susan Snook

    Ceramics

    Booth: 070

  • Anita Spencer

    Jewelry

    Booth: 091

  • Barbara Spraul

    Painting

    Booth: 009

  • Alanna St. Laurent

    Photography

    Booth: 041

  • Karen Taber
    Jessica Taber Rodriguez

    Leather

    Booth: 061/062

  • Simon Tarasiewicz
    Joy Tarasiewicz

    Wood

    Booth: 013

  • Lewis Tardy

    Wood

    Booth: 031

  • Marina Terauds

    Printmaking

    Booth: 032

  • Laura Teste

    Sculpture

    Booth: 060

  • Julie Tibus

    Painting

    Booth: 005

  • Rita Troller

    Printmaking

    Booth: 006

  • Meredith Ulsh

    Leather

    Booth: 116

  • Steve Uren

    Wood

    Booth: 023

  • Janet Webb

    Jewelry

    Booth: 058

  • Andrew Wender

    Ceramics

    Booth: 156

  • James Wilbat

    Glass

    Booth: 019

  • Lisa Williams

    Jewelry

    Booth: 011

  • Chuck Wimmer

    Digital Art

    Booth: 167

  • Sheri Woodard

    Painting

    Booth: 144

  • Jerry Yang

    Fiber/Fabric

    Booth: 042

  • Sabrina Zhou

    Painting

    Booth: 124

  • Wanda Zuchowski-Schick

    Painting

    Booth: 121