Attending Artists Back to Fair

  • Glenna Adkins

    Painting

    Booth: 086

  • Orna Amrani
    Ami Amrani

    Mixed Media

    Booth: 066

  • Troy Anderson

    Sculpture

    Booth: 053

  • Kim Arden

    Jewelry

    Booth: 166

  • James Ardis

    Mixed Media

    Booth: 117

  • Skeeter Aschinger

    Mixed Media

    Booth: 020

  • Paul Aude

    Leather

    Booth: 107

  • Jane Axman

    Photography

    Booth: 108

  • Stan Baker

    Ceramics

    Booth: 027

  • Kevin Barton

    Painting

    Booth: 043

  • Amy Beeler

    Jewelry

    Booth: 169

  • Carole Berhorst

    Ceramics

    Booth: 120

  • Aaron Bivins

    Painting

    Booth: 076

  • Richard Bond

    Glass

    Booth: 125

  • Chris Borowski

    Jewelry

    Booth: 176

  • John Boyett

    Glass

    Booth: 116

  • Anthony Brass

    Painting

    Booth: 054

  • Barry Braun
    Cate Braun

    Ceramics

    Booth: 056

  • Charise Bundesen

    Jewelry

    Booth: 067

  • Donna Burstein

    Painting

    Booth: 101

  • Robin Burton

    Fiber/Fabric

    Booth: 164

  • Terry Butler

    Printmaking

    Booth: 030

  • Lynn Carmichael

    Mixed Media

    Booth: 151

  • Claudia Carreon

    Jewelry

    Booth: 154

  • Lynn Cebula
    Stephen Cebula

    Mixed Media

    Booth: 112

  • Rosa Chavez

    Painting

    Booth: 142

  • Joe Cilluffo

    Drawing

    Booth: 096

  • Larry Clarke

    Leather

    Booth: 155

  • Sierra Cole

    Fiber/Fabric

    Booth: 089

  • Michael Colter

    Photography

    Booth: 161

  • Nancy Cooper

    Jewelry

    Booth: 038

  • Ronald Cyr

    Photography

    Booth: 122

  • Fletcher Dean

    Photography

    Booth: 157

  • Phil Dimmer

    Painting

    Booth: 126

  • Katie Dirnbauer

    Jewelry

    Booth: 081

  • Chris Doane

    Photography

    Booth: 091/092

  • Zhen Zhong Duan

    Painting

    Booth: 111

  • Leah Dziewit

    Fiber/Fabric

    Booth: 026

  • Anke Eichstaedt-Trampler

    Leather

    Booth: 040

  • David Ellison

    Ceramics

    Booth: 024

  • Julian Fausel

    Fiber/Fabric

    Booth: 144/145

  • Princy Fears
    Jonathan Fears

    Fiber/Fabric

    Booth: 069

  • Karl Feng

    Painting

    Booth: 134

  • Tracy Fenwick

    Jewelry

    Booth: 146

  • Joseph Ferris

    Metals

    Booth: 018

  • Ann Marie Fischer

    Mixed Media

    Booth: 168

  • Paul Fletcher

    Painting

    Booth: 170/171

  • Espacia Fotiu

    Mixed Media

    Booth: 055

  • John Galbo

    Photography

    Booth: 094

  • Michael George

    Sculpture

    Booth: 046

  • David Giandiletti
    Daniel Taylor

    Metals

    Booth: 028

  • Christine Green
    Bruce Green

    Digital Art

    Booth: 009

  • Lisa Green
    Ravi Marimuthu

    Fiber/Fabric

    Booth: 036

  • Crocifissa Grillo

    Mixed Media

    Booth: 064/065

  • Gabriel Guyer

    Painting

    Booth: 149

  • Larry Hamilton

    Glass

    Booth: 106

  • Shannon Hart

    Photography

    Booth: 007

  • John Hartung

    Photography

    Booth: 147

  • Ruth Heginbottom

    Mixed Media

    Booth: 177

  • Humberto Hernandez

    Jewelry

    Booth: 029

  • Travis Howell
    Emerging Artist

    Photography

    Booth: 178

  • Victor Huston-Field
    Megan Huston-Field

    Ceramics

    Booth: 148

  • Paul Christopher James

    Photography

    Booth: 167

  • Michael Jasinski

    Photography

    Booth: 174

  • Stephen Kade

    Painting

    Booth: 074

  • Jan Kaulins

    Photography

    Booth: 139/140

  • Eric Keller

    Glass

    Booth: 090

  • Paul King

    Digital Art

    Booth: 150

  • Max Kunkle
    Emerging Artist

    Mixed Media

    Booth: 156

  • Paula Lawrence

    Painting

    Booth: 179

  • Thomas LeGault

    Painting

    Booth: 060

  • David Lewis
    Brad Loker

    Wood

    Booth: 084/085

  • Emily LoPresto

    Ceramics

    Booth: 165

  • Chris Maher

    Photography

    Booth: 059

  • Marek Majewski

    Jewelry

    Booth: 006

  • Diane Marksz

    Jewelry

    Booth: 062

  • Joe Mazzola

    Mixed Media

    Booth: 123

  • David McAlpine

    Ceramics

    Booth: 138

  • Dolores McDole
    Thomas McDole

    Glass

    Booth: 019

  • Justin McKenney
    Melanie McKenney

    Ceramics

    Booth: 042

  • Bob McPherson

    Metals

    Booth: 068

  • Ryan Miller

    Wood

    Booth: 070/071

  • Michael Monroe

    Painting

    Booth: 022

  • Annette Morrin

    Jewelry

    Booth: 058

  • Dinah Morrison

    Fiber/Fabric

    Booth: 045

  • Dean Myton

    Mixed Media

    Booth: 180

  • Robert Nilsson
    Teresa Nilsson

    Jewelry

    Booth: 095

  • Joyce Nolan

    Jewelry

    Booth: 073

  • Lisa Parker

    Jewelry

    Booth: 025

  • James W. Parker

    Photography

    Booth: 033

  • Laura Pearson

    Drawing

    Booth: 153

  • Kristin Perkins

    Jewelry

    Booth: 035

  • Vincent Pernicano

    Mixed Media

    Booth: 075

  • Diane Perry

    Fiber/Fabric

    Booth: 152

  • Sylvia Pixley

    Printmaking

    Booth: 080

  • Darren Plante

    Photography

    Booth: 072

  • Michel Plumail

    Jewelry

    Booth: 109

  • Annette Poitau

    Painting

    Booth: 093

  • Ralph Rankin

    Digital Art

    Booth: 124

  • Bruce Reinfeld

    Photography

    Booth: 031/032

  • Kim Rhoney

    Painting

    Booth: 037

  • Jesse Richard

    Printmaking

    Booth: 039

  • Matthew Richards

    Glass

    Booth: 135

  • Cathy Rickman

    Photography

    Booth: 041

  • Valerie Ross

    Mixed Media

    Booth: 102

  • Krik Rowe

    Fiber/Fabric

    Booth: 121

  • Leon Ruiz

    Painting

    Booth: 143

  • Gail Russell

    Ceramics

    Booth: 105

  • Jill Santa Rossa

    Ceramics

    Booth: 133

  • Shinichi Sato

    Painting

    Booth: 137

  • Kathy Sheldon

    Mixed Media

    Booth: 057

  • Sonja Sheriff

    Jewelry

    Booth: 098

  • Court Smith

    Digital Art

    Booth: 083

  • Barbara Spraul

    Painting

    Booth: 016

  • Helen Springer

    Mixed Media

    Booth: 082

  • Alanna St. Laurent

    Photography

    Booth: 061

  • Eric Steed

    Photography

    Booth: 103

  • Simon Tarasiewicz
    Joy Tarasiewicz

    Wood

    Booth: 023

  • Julie Tibus

    Painting

    Booth: 008

  • Bryant Tubbs
    Sharon Tubbs

    Metals

    Booth: 063

  • Patricia Zabreski Venaleck

    Jewelry

    Booth: 162

  • Dustin Wagner

    Glass

    Booth: 021

  • Amber Wallour

    Ceramics

    Booth: 017

  • Robin Washburn

    Metals

    Booth: 119

  • Janet Webb

    Jewelry

    Booth: 088

  • Andrew Wender

    Mixed Media

    Booth: 087

  • Samuel Whitehead

    Painting

    Booth: 034

  • Stephen Wilson

    Wood

    Booth: 044

  • Chuck Wimmer

    Digital Art

    Booth: 163

  • Denise Cassidy Wood

    Mixed Media

    Booth: 113

  • Jerry Yang

    Fiber/Fabric

    Booth: 079

  • Diane Zakala

    Ceramics

    Booth: 136