Attending Artists Back to Fair

  • Larry Anderson

    Wood

    Booth: 043

  • Lon Baker

    Wood

    Booth: 031

  • Suzanne Beavis

    Jewelry

    Booth: 056

  • Marty Blackwell

    Painting

    Booth: 068

  • Carter Blocksma

    Wood

    Booth: 032

  • Debra Burr

    Ceramics

    Booth: 039

  • Linda Chamberlain

    Mixed Media

    Booth: 026

  • Shay Church

    Ceramics

    Booth: 063

  • Sierra Cole

    Fiber/Fabric

    Booth: 030

  • Debbi Cooper

    Fiber/Fabric

    Booth: 007

  • Nancy Cooper

    Jewelry

    Booth: 062

  • Jessica Earegood

    Fiber/Fabric

    Booth: 042

  • Amy Ferguson

    Drawing

    Booth: 034

  • Ann Marie Fischer

    Mixed Media

    Booth: 060

  • Paul Fletcher

    Painting

    Booth: 071

  • Julie Furgat

    Jewelry

    Booth: 064

  • Richard Franz

    Drawing

    Booth: 018

  • Ron Gage

    Photography

    Booth: 057

  • David Giandiletti
    Daniel Taylor

    Metals

    Booth: 017

  • John Gulyas
    Maryann Posch

    Jewelry

    Booth: 012

  • Susan Hamady

    Painting

    Booth: 011

  • Ruth Heginbottom

    Mixed Media

    Booth: 041

  • Leigh Hollmann

    Fiber/Fabric

    Booth: 013

  • Paul Christopher James

    Photography

    Booth: 015

  • Antoni Kozlowski

    Jewelry

    Booth: 019

  • Dolores McDole
    Thomas McDole

    Glass

    Booth: 010

  • Mark Mohrenweiser

    Mixed Media

    Booth: 047

  • Anne Monheit

    Jewelry

    Booth: 038

  • Janice Moore
    Rick Moore

    Glass

    Booth: 006

  • Richard Morgan

    Sculpture

    Booth: 072

  • Kandy Myny

    Mixed Media

    Booth: 046

  • Dean Myton

    Mixed Media

    Booth: 014

  • Ron Nolan

    Wood

    Booth: 065

  • Deborah O'Keeffe

    Mixed Media

    Booth: 035

  • Kristin Perkins

    Jewelry

    Booth: 021

  • Annette Poitau

    Painting

    Booth: 073

  • Kayla Powers

    Fiber/Fabric

    Booth: 033

  • Jeanne Proctor

    Fiber/Fabric

    Booth: 066

  • Mari Pruks

    Digital Art

    Booth: 051

  • Jesse Richard

    Printmaking

    Booth: 016

  • Jan Robb

    Ceramics

    Booth: 074

  • Janet Rubenstein

    Jewelry

    Booth: 059

  • Duane Scherer

    Mixed Media

    Booth: 036

  • Victor Sergent

    Wood

    Booth: 022

  • Andrew Shea

    Glass

    Booth: 061

  • Sonja Sheriff

    Jewelry

    Booth: 025

  • Gregory Sipp

    Glass

    Booth: 040

  • Court Smith

    Digital Art

    Booth: 044

  • Helen Springer

    Mixed Media

    Booth: 048

  • Eric Steed

    Photography

    Booth: 067

  • Deborah Tanner
    George Tanner

    Photography

    Booth: 027

  • Kathy Van Bruggen

    Fiber/Fabric

    Booth: 009

  • Amber Wallour

    Ceramics

    Booth: 058

  • James Williams

    Painting

    Booth: 037

  • Lisse Williams

    Painting

    Booth: 026

  • Philip Wilson

    Ceramics

    Booth: 028

  • Polly Wilson

    Fiber/Fabric

    Booth: 050

  • Chuck Wimmer

    Digital Art

    Booth: 045

  • Jerry Yang

    Fiber/Fabric

    Booth: 070